Müzikonair Nilüfer’den Kayahan Açıklaması: Birbirimize Kızdık, Başarıyı Paylaşmak Zordur | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Nilüfer’den Kayahan Açıklaması: Birbirimize Kızdık, Başarıyı Paylaşmak Zordur

Nilüfer, katıldığı programda bir dönem yakın meslektaşı olan merhum sanatçı Kayahan hakkında konuştu. Ünlü şarkıcı, Kayahan ile ilgili, ''Birbirimize kızdık. Başarıyı paylaşmak zordur'' diye konuştu.

Nilüfer, katıldığı programda bir dönem yakın meslektaşı olan merhum sanatçı Kayahan hakkında konuştu. Ünlü şarkıcı, Kayahan ile ilgili, ”Birbirimize kızdık. Başarıyı paylaşmak zordur” diye konuştu.

Nilüfer ile Kayahan, hafızalara kazınan birçok eseri müzikseverlerle buluşturdu. Nilüfer’in yorumladığı ‘Geceler’, ‘Kar Taneleri’ ve ‘Esmer Günler’ gibi Kayahan parçaları klasik hâline gelmişti.

Nilüfer, Bloomberg HT’de konuk olduğu programda, tanışma hikâyelerini ve Kayahan ile ilgili şunları anlattı;

”Eurovision Şarkı Yarışması için bir şarkı yaptım, beraber söyler miyiz?’ dedi. Kabul ettim ama şarkı Türkiye elemelerine takıldı. Sonrasında neredeyse 20 yıl beraber çalıştık. 67 yaşındaki şarkıcı, “Niye kavga ettiniz?” sorusuna ise şu cevabı verdi: Kızdı bana. İşte oldu bir şeyler. Birbirimize kızdık. Başarıyı paylaşmak zordur. Egolar giriyor araya. Duygularımızla hareket eden insanlardık. Kırgınlıklar olabilir. İki taraf da inatçı olunca işler biraz daha uzun sürebiliyor. Ta ki onun rahatsızlığına kadar. Ben hastalığını duyar duymaz gittim. Sonra sık sık görüştük. Kayahan bu işin eziyetini çekmiş bir insan. O şarkıları günler boyu uğraşarak çıkardığını bildiğim için onun bir keyif sürmesini isterdim.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu