GündemSosyal

Nusret Gökçe: 500 Dolar Borç, Sıfır İngilizce İle Arjantin’e Gittim…

Tuzlama hareketiyle dünya çapında üne kavuşan sosyal medyada fenomen bir isim haline gelen restoran zinciri sahibi Nusret Gökçe, kariyerine ve yaşam öyküsüne dair bilinmeyenleri anlattı.

Tuzlama hareketiyle dünya çapında üne kavuşan sosyal medyada fenomen bir isim haline gelen restoran zinciri sahibi Nusret Gökçe, kariyerine ve yaşam öyküsüne dair bilinmeyenleri anlattı. Sosyal medyada 50 milyondan fazla takipçisi olan Nusret Gökçe, Inbusiness dergisinin yeni sayısına kapak oldu.

7 ülkede 32 restoranı olan Gökçe, dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Amerika’dan 9 kez vize reddi aldığını söyleyen Nusret Gökçe şunları söyledi;

”Amerika’dan 9 kez vize alamadım ama vazgeçmedim. O 2007’de maaşım bin 800 lirayken 500 dolar borç para ve bir sırt çantasıyla, sıfır İngilizce, sıfır İspanyolca ile Arjantin’e gittim. Odaklandığım hedeften geri dönmem. Şu an Amerika’da 8 restoranım var. Beraber çalıştığım 4 bin kişi var. Sürekli seyahat ettiğim 5 kişi ise masörüm, yardımcım ve sosyal medya ekibim…Beni başarı motive eder, başarı da eşittir para”

.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.