Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

O Ses Türkiye İle Ünlenmişti… Başarılı Şarkıcı Aziz Kiraz’dan Dolandırıcılık İddiası!

O Ses Türkiye yarışması ile ismini geniş kitlelere duyuran başarılı şarkıcı Aziz Kiraz, sosyal medya hesabından dolandırıcılığa uğradığını iddia etti.

Aziz Kiraz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda daha önce mekanında sahne aldığı ancak parasını ödemediğini iddia ettiği Mahmut Sedat Korkmaz hakkında şu notu düştü:

“ÖNEMLİ! Tüm emekçiler adına yazımdır bu! Bu şahıs üç sende beni mekanında çıkarabilmek adına çok çabaladı. İsmi Mahmut Sedat Korkmaz, bu adam dolandırıcıdır. 6 aydan beri beni oyalıyor. Mekanında sahneye çıkarıp paramı ödemedi! Sürekli zaman tanıdım. Bugün yine konuştum. Ağza alınmayacak küfürler etti. Tehdit etti.”

Sevilen şarkıcı bu paylaşımının ardından meslektaşlarına yaşadığı mağduriyet üzerine destek vermeleri konusunda çağrı yaptı. Konuyla ilgili bahsi edilen mekan sahibi Mahmut Sedat Korkmaz’ın yapacağı açıklama ise şimdiden merak konusu oldu.

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz. 

aziz kiraz instagram mahmut sedat korkmaz

aziz kiraz instagram mahmut sedat korkmaz

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.