RadyoUlusal

O Ses Türkiye Şampiyonu Emre Sertkaya’dan Samimi Açıklamalar!..

O Ses Türkiye’nin şampiyonlarından Emre Sertkaya DokuzSekiz Müzik’ten çıkan ilk single çalışması “Sevdanın Yolları” ile CRI Türk’te Irmak Hekimoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Pano’ya konuk oldu.

“O SES TÜRKİYE BENİM İÇİN DÖNÜM NOKTASI OLDU”

Emre Sertkaya, Pano’da kararlarını ve hayallerini anlattı. Yarışmaya katılmadan önce de müzikle uğraştığını dile getiren Sertkaya, O Ses Türkiye’nin kendisi için bir dönüm noktası olduğunu anlattı. O Ses Türkiye’den sonra da çalışmalarına devam ettiğini, “Ben oldum” demenin insanı çok büyük bir yanılgıya düşüreceğini söyledi. Kendini geliştirmeye, çalışmaya çok önem verdiğini belirten Emre Sertkaya, O Ses Türkiye’den bu yana geçen iki yılda kendi bestelerini hazırladığını açıkladı.

Müziğin her türünü gönülden sevdiğini dile getiren genç müzisyen, kendi tarzının dışında da bütün tarzlara açık olduğunu “müziğin evrenselliğinin” önemi vurguladı.

“SEVDANIN YOLLARI ALBÜMÜN AYAK SESİ”

Emre Sertkaya ilk single çalışması olan Sevdanın Yolları’nın DokuzSekiz Müzik yapımcılığında çıkacak yeni albümünün ayak sesi olduğunu belirtti. Sertkaya, albümünde kendi bestelerinin de yer aldığını, hem türkülerden hem de diğer müzik türlerinden kendini beslediğini, dinleyicilerin bunu hissedeceğini söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu