MüzikMüzik Haber

Ödülünü Orta Parmağını Göstererek Paylaşan Reynmen’e Tepkiler Büyüyor!

Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘Ela’ şarkısıyla ‘Yılın Şarkısı’ ödülünü alan Reynmen, sosyal medya hesabından orta parmağını göstererek fotoğraf paylaştı. Ödül heykelciliğini orta parmağını göstererek paylaşan Reynmen’e tepkiler çığ gibi büyürken, bir tepki de Arto’dan geldi.

Arto, ”Sen tam bir zavallısın. Varoş. Çıkan haberlere göre bazı oğlan ve çocuklara sosyal medyaya çıplak resim atıp, gençlere kötü örnek olan sözüm ona sanatçı denilen adama kelebek verilmiş. O ödülle beraber bir de herkes orta parmak yapmış. Tam bir zavallı tebrikler” dedi.

Ödül heykelciği ile alay edercesine fotoğraf paylaşan Reynmen’e tepkiler çığ gibi büyürken, ödül heykelciği elinden alınacak mı merak konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde ödül alan Enes Batur’un ödülü, bir videosunda kötü örnek oluşturabilecek davranışlar sergilediği gerekçesiyle geri alınmıştı. Peki benzer bir olay Reynmen’in de başına gelecek mi?

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz…

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.