MüzikMüzik Haber

Oğuzhan Koç: Edis Yeni Trap Starımız, Aleyna Kendi Gezegeninde

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıcılık kariyeriyle de dikkat çeken Oğuzhan Koç, verdiği bir röportajda Aleyna Tilki ve Edis hakkında konuştu. Ünlü şarkıcı, ” Edis yeni trap starımız, poptan hızlı vazgeçti. Aleyna da kendi gezegeninde takılıyor” dedi.

‘Türk Popu Bize Kalır’

Oğzuhan Koç’a Aleyna Tilki ve Edis’in bir süre önce ‘Uçak düşerse Türk popu biter’ notuyla paylaştıkları fotoğrafı hatırlatıldı. Oğuzhan Koç, ‘Türk popunu Edis ve Aleyna mı domine ediyor?’ sorusuna yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı şöyle konuştu;

”Edis yeni Trap starımız, poptan hızlı vazgeçti. Aleyna da kendi gezegeninde takılıyor. Uçağa bir İngiliz bir de Fransız koysak çok güzel Temel fıkrası olur. Türk popu da bize kalır. ”

Öte yandan şarkılarını kendi Youtube kanalından paylaşmayı sürdüren Oğuzhan Koç, tıklanma korkusunun olmadığını söyledi. Koç, ”Rakamlarla çok büyük meselem kalmadı sanırım. Değişimi ve risk almayı seviyorum.” diye konuştu.

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.