Oğuzhan Koç İle Evliliğini Bitirme Kararı Alan Demet Özdemir: Gerçekçi Biriyim, Vadesel Bakıyorum -
GündemSosyal

Oğuzhan Koç İle Evliliğini Bitirme Kararı Alan Demet Özdemir: Gerçekçi Biriyim, Vadesel Bakıyorum

Oğuzhan Koç ile ayrılma kararı alan oyuncu Demet Özdemir, biten ilişkisini neden yürütemediğini anlattı.

Oğuzhan Koç ile ayrılma kararı alan oyuncu Demet Özdemir, biten ilişkisini neden yürütemediğini anlattı. 8 ay önce Oğuzhan Koç ile dünyaevine giren Demet Özdemir,  “Vakti bittiğinde vedalaşıyorsun. Her şey olması gerektiği zamanda, olması gerektiği şekilde sonlanıyor.” dedi.

Demet Özdemir, InStyle dergisinin yeni sayısına konuk oldu. Oğuzhan Koç ile 8 aylık evliliğini bitirme kararı alan Özdemir, “Sevgi, aşk bir ilişkiyi sürdürmek için tek başına yetmiyor değil mi? Sence neden yürütülemiyor ilişkiler?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Şu aralar bu soruyu soracağın en son insan olabilirim. Yine de arkadaşlarımın da kendi ilişkilerimden de birkaç şey söyleyebilirim. Bana göre, ‘Yürütülemiyor’ diye bir şey yok aslında. Basite indirgediğimi düşünme ama insanın hayatında anlaştığı işlerin bölüm sayısı da dostlukları da ilişkileri de aslında bir yolculuk. Bir yere kadar en iyi şekilde götürmeye çalışıyor, gayret ediyorsun ve vakti bittiğinde vedalaşıyorsun. Gerçekçi biriyim, vadesel bakıyorum. O yüzden, ‘Neden yürütülemiyor?’ değil, ‘Her şey olması gerektiği zamanda, olması gerektiği şekilde sonlanıyor’ diyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)