Oğuzhan Koç: Yazdığım Tüm Şarkılar Eşime! -
MüzikMüzik Haber

Oğuzhan Koç: Yazdığım Tüm Şarkılar Eşime!

Etiler'de görüntülenen Oğuzhan Koç, basın mensuplarıyla yazdığı şarkılar hakkında konuştu. Demet Özdemir ile geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan Oğuzhan Koç, eşi hakkında romantik açıklamalarda bulundu.

Etiler’de görüntülenen Oğuzhan Koç, basın mensuplarıyla yazdığı şarkılar hakkında konuştu. Demet Özdemir ile geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan Oğuzhan Koç, eşi hakkında romantik açıklamalarda bulundu.

Demet Özdemir ile vakit geçirmek için özel günlerde sahne tekliflerini reddettiği söylenen Koç , “Özel günlerde hayatımdaki özel insanlara vakit ayırmak istedim. Birkaç senedir de yılbaşı gecelerinde sahne almayı tercih etmiyorum” şeklinde yanıt verdi.

Sözleri kendisine ait olan ‘Yalanı Bırak’ şarkısını Sakiler’e veren ve grupla düet yapan Koç’un bu şarkıyı eşi Demet Özdemir’e yazdığı ileri sürülmüştü. Oğuzhan Koç konuyla alakalı, “Benim yazdığım bütün şarkılar Demet’e” yanıtını verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)