Ana Sayfa » Müzik » Okan Bayülgen’den DJ’lere Büyük Hakaret

Okan Bayülgen’den DJ’lere Büyük Hakaret

oduller-reklam-banner

Okan Bayülgen, Oğuzhan Uğur’un Youtube Babala TV kanalında yayımlanan programına konuk oldu. Ünlü şovmen ve televizyoncu Okan Bayülgen’in DJ’ler hakkında söylediği küstah sözler tepki topladı.

DJ’leri kızdıracak açıklamalarda bulunan Bayülgen, DJ’lerin sahtekar olduklarını, Türkiye’nin DJ’e ihtiyacı olmadığını ve DJ’leri hiç sevmediğini belirtti.

Okan Bayülgen şöyle konuştu;

”Bu kadar DJ’e ihtiyacı yok bu ülkenin. Ben hiç DJ sevmem. Adam bana DJ’im deyince ben suratımı buruşturarak bakıyorum. Keşke sen de vatana millete yararlı biri olsaydın diyorum. Çok ciddi sahtekar. Gitar çalmayı, davula bulmayı öğrenin. Orada Sezen Aksu’nun şarkısını çalıyorsunuz. Senin bir katkın mı oluyor? Baktığın zaman eğitimi alınan bir şey değil ki DJ’lik.”

Okan Bayülgen’in DJ’ler hakkındaki hadsiz ve küstah söylemleri sosyal medyada ve DJ’ler arasında eleştirileri beraberinde getirdi. Müzik sektöründe her geçen gün büyüyen DJ’lik mesleğini küçümseyen Okan Bayülgen’e tepkiler çığ gibi büyüyor.

Okan Bayülgen’in bir meslek grubundan kişilere ‘sahtekar’ gibi hakarete varan sözler söylemesi üzerine eğer bir özür açıklaması gelmezse,  müzik emekçilerinin yanında olmayı borç bilen Müzik Onair olarak Okan Bayülgen’e dava açacağımızı ve konuyu yargıya taşıyacağımızı belirtmek istiyoruz. 

Oğuzhan Uğur’a Tepki Gelecek Mi?

Öte yandan kendisi de müzikal geçmişi ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Oğuzhan Uğur’un Okan Bayülgen’in bu sözleri programda kullanmasına izin verdi.

Kişisel bir düşünce olsa dahi çok sayıda kişinin para kazandığı ve hakkıyla yapan kişilerin Türkiye’yi dünya çapında temsil ettiğini hatırlatmak istiyoruz. Bir meslek grubundan herkesi alenen hedef alan ‘sahtekar’ sözlerini programında kullanmasına müsaade eden ve herhangi bir tepki göstermeyen Oğuzhan Uğur da DJ’lerin tepkisini çekeceğe benziyor.

Reklam
oduller-reklam-banner