GündemSosyal

Okan Bayülgen’den Estetik Çıkışı: Yapılmış Vücutlar ve Yüzler Bende Tiksinti Yaratıyor

Okan Bayülgen, estetikli kadınlar hakkında söyledikleri ile dikkat çekti. Bayülgen, ''Yapılmış vücutlar, yapılmış yüzler bende tiksinti yaratıyor'' dedi.

Okan Bayülgen, Posta’dan Oya Çınar’a konuştu. Sahne çalışmalarından ve özel yaşamından söz eden Bayülgen’in estetikli kadın çıkışı dikkat çekti. Okan Bayülgen, ”Yapılmış vücutlar, yapılmış yüzler bende tiksinti yaratıyor. Bu ülkenin farklı genetik yapıda kadınlarına bayılıyorum. Kemerli bir burnu çok güzel buluyorum mesela.” diye konuştu.

Bayülgen, estetikli kadınlar hakkında, ”Hiçbir şekilde çekici gelmiyor. Yapılmış vücutlar, yapılmış yüzler bende tiksinti yaratıyor. Bu ülkenin farklı genetik yapıda kadınlarına bayılıyorum. Kemerli bir burnu çok güzel buluyorum mesela. En önemlisi de yapılmamış bir yüzde artık oturmuş bir karakteri, o kadının kendine ait izlerini çok seviyorum. Dikkat edin; evet genç kızlar çok güzeldir, ciltleri pürüzsüzdür ama bakışları aptal saptaldır. Çünkü karakteri oturmamıştır daha. Anlam yoktur yüzünde. 30’larında, 40’larında, doğal bir kadın çok güzeldir. O kadar güzeldir ki işte ona aşık olursunuz. Bir fotoğrafa aşık olmuyorsunuz çünkü… Yaşayan, kımıldayan, hareket eden bir varlığa aşık oluyorsunuz. Fotoğraf ölüdür ve bir fotoğrafa ancak aptallar aşık olur.” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan seks hakkında konuşan Okan Bayülgen, ”Seksi konuşmak önemli ve değerlidir. Ben kendim üzerinden konuşulmasından sıkılmış olabilirim. Yoksa seksi konuşmak çok eğlenceli ve gereklidir de. Ama insanlarımız seksi konuşmayı da beceremiyor. Kaba saba ve cinsiyetçi şakalar yapılıyor. Kim yapar bu kaba sabalığı, Levent Erden Abimizin de dediği gibi gerçek bir konuşma akçesi olmayanlar yapar. Halbuki nasıl yemekten uzun uzun konuşuyoruz… Bir zeytinyağlı dolmayı yarım saat anlatıyor adam. Çok da sofistike bir şekilde anlatıyor üstelik. Yanı sıra tüm hayatımızı şekillendiren, siyasetten, ekonomiden, futboldan daha çok biçimlendiren seks konusunda konuşamıyorlar.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu