EkranRadyoSosyalVitrin

Okan Karacan Koronavirüse Yakalandı

Sevilen radyo programcısı ve sunucu Okan Karacan, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Ünlü radyo programcısı ve sunucu Okan Karacan’dan hayranlarına kötü haber geldi.

Sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını duyuran Okan Karacan, şu notu düştü; “Maalesef testim pozitif bundan sonrak süreç hastanede geçecek. Genel olarak kendimi iyi hissediyorum ama gerçekten ağır bir durum. Allah herkesin yardımcısı olsun”

okan karacan koronavirüs instagram

Okan Karacan Kimdir?

1977’de İstanbul’da doğan Okan Karacan, ilk ve orta öğrenimini Özel Terakki Lisesi’nde gördü. Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nde okuyan Karacan, bu bölümü tamamlayamadı. 1995’te kısa süreliğine turizm alanında ticaret yaptı.

Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Müzikoloji bölümünü kazandı. Bölümü 8 yılda bitiren Okan Karacan, bu sırada çocuk tiyatrolarında çalıştı. BKM ve Uygur Kardeşler’de tiyatro oyunculuğu yönünü kuvvetlendiren Karacan’ın yolu daha sonra televizyon sektörüne düştü. Oyunculuk ve TV/radyo programcılığı alanında pek çok işte çalışan Karacan Buzda Dans, Çocuktan Al Haberi, Kabare, Kabare, Şarkı Söylemek Lazım, Çılgın Dershane Üniversite, Hayat Bilgisi gibi yapımlarda farklı pozisyonlarda görev aldı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.