Ana Sayfa » Müzik » Ömür Gedik Üzerinde Kürkle Yakalandı

Ömür Gedik Üzerinde Kürkle Yakalandı

oduller-reklam-banner

Hayvansever kimliği ile öne çıkan ünlü şarkıcı Ömür Gedik’in üzerindeki kürk dikkat çekti. Mine Ayman’ın yaptığı sosyal medya paylaşımında yeni şarkısının duyurusunu yapan Ömür Gedik, üzerindeki kürkün gerçek olmadığını açıkladı. Ancak ünlü şarkıcının suni de olsa kürk giymesi takipçilerini şaşırttı.

Ömür Gedik, her fırsatta kürk giymenin vicdansızlık ve sadistlik olduğunu söylüyor. Gedik, son olarak da kürk giyen ünlü isimlere ”Kınıyorum, ayıplıyorum. Eğer reankarnasyon diye bir şey varsa umarım bir sonraki hayatlarında tilki veya tavşan olarak dünyaya gelsinler ve o acıların aynısını çeksinler” diye yüklenmişti.

‘Üzerimdeki Kürk Değil’

Bülent Ersoy ile olan tartışmalardan kısa bir süre sonra Ömür Gedik üzerinde kürk ile sosyal medya paylaşımında bulundu. Ünlü şarkıcı telaşla üzerindeki kürkün ‘suni kürk’ olduğunu söyledi. Ancak suni kürk giymek de birçok kişi tarafından kürk giymeyi özendirdiği gerekçesiyle eleştiri alıyor. Hayvanseverlerin birçoğu tarafından suni kürklerin kürk giymeyi özendirdiği, hakiki kürkü bir derece de olsa temsil ettiği düşünülüyor.

Tüm bunların üzerine kendisine kürk giydiğinden ötürü ağır eleştirilerde bulunan Bülent Ersoy’un tepkisi merak konusu oldu.

Ömür Gedik Üzerinde Kürkle Yakalandı

oduller-reklam-banner