MüzikMüzik Haber

Önceki Haftanın En Medyatik Ünlüleri Belli Oldu

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada en çok haber olan müzisyen ve oyuncular belli oldu.

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 10 Nisan – 16 Nisan tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar ve oyuncular belirlendi.

Geçtiğimiz hafta en çok AHBAP Derneği Başkanı ve müzisyen Haluk Levent haber oldu. Ünlü piyanist Fazıl Say, ikinci sırada yer alırken, İbrahim Tatlıses en çok haber olan sanatçı olarak üçüncü sırada yer aldı.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

Geçtiğimiz haftanın en medyatik oyuncusu ise Aile dizisindeki performansı ile dikkat çeken Serenay Sarıkaya oldu. Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal ikinci sırada yer alırken, şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç, geçtiğimiz haftanın en medyatik üçüncü ismi olarak listede yer aldı.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.