GündemSosyal

Onur Akay’ı Darp Eden Kişi Neden Tutuklanmadı?

Onur Akay’ın A.Ü tarafından darp edildiği ortaya çıktıktan sonra, ünlü sanatçıya şikâyetçi olduğu kişinin öldüğü söylendi.

Onur Akay’ın A.Ü tarafından darp edildiği ortaya çıktıktan sonra, ünlü sanatçıya şikâyetçi olduğu kişinin öldüğü söylendi.

Türk sanat müziğinin ünlü ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, geçtiğimiz 23 Mayıs tarihinde Akçay sahilinde yumruklu saldırıya uğramış ve yaşadığı darp olayı uzun süre Türkiye gündeminde yer almıştı. Akay, aldığı iki yumruk darbesi nedeniyle bir süre bilincini kaybetmiş ve olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilmişti. Sağ gözünde ciddi morluklar ve kaşında açılma meydana gelen Onur Akay, darp raporu alarak saldırgan hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Akay, ayrıca Kadir Doğulu’dan da şikâyetçi olmuştu.

Neden Yakalanmadı?

Onur Akay’ı darp eden kişinin bir an önce yakalanması beklenirken, konu ile ilgili hiçbir açıklama yapılmamıştı.
Balıkesir’in Edremit ilçesinde 20 Haziran tarihinde N.G yolda karşılaştığı A.Ü tarafından öldürüldü. Olayın ardından kaçmaya çalışan A.Ü o sırada gelen N.G isimli kişinin yakınları tarafından bıçaklandı. Ağır yaralanan A.Ü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Onur Akay’ın A.Ü tarafından darp edildiği ortaya çıktıktan sonra, ünlü sanatçıya şikâyetçi olduğu kişinin öldüğü söylendi. Onur Akay ise üzüldüğünü ifade ederek, “eğer yaşasaydı ilk mahkemede o çocuğu affedecektim. Ancak azmettirenleri ömür boyu affetmeyecektim.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu