MüzikMüzik HaberVitrin

OnurAkayMedya duyurmuştu! İşte şarkıcı Doğuş’un gayrimeşru çocuğu…

DNA örneği veren şarkıcı Doğuş bir hafta içerisinde çocuğun gerçek babası olup olmadığını öğrenecek...

OnurAkayMedya duyurmuştu! İşte şarkıcı Doğuş’un gayrimeşru çocuğu… DNA örneği veren şarkıcı Doğuş bir hafta içerisinde çocuğun gerçek babası olup olmadığını öğrenecek…

Azerbaycan’da yaşayan ve asıl adı Orhan Baltacı olan 48 yaşındaki Doğuş’a babalık davası açılmasının ardından, şarkıcı DNA örneği verdi. Ünlü şarkıcının oğlu olduğunu iddia eden gençle fotoğrafına ilk kez OnurAkayMedya ulaştı. 22 yaşındaki Seyid isimli genç, şarkıcı Doğuş’u gerçek babası olduğu iddiası ile mahkemeye vermişti. OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre Doğuş, DNA örneği vererek gencin gerçek babası olup olmadığı öğrenecek. DNA sonucundan sonra Türkiye’den Azerbaycan’a gelen genç şimdi merakla gelecek sonucu bekliyor. Öte yandan gencin şarkıcıya olan benzerliği gözlerden kaçmadı.

Eşi DNA sonucunu bekliyor!

Gayri meşru çocuk yüzünden şarkıcı bu durum karşısında hala büyük şok yaşarken, eşi Azeri sunucu Hoşkedem Hidayetkızı ise DNA sonucunda eşi ile olan birlikteliğine devam edip etmeme kararını verecek. 2 kez evlilik yapan şarkıcı, ilk evliliğini 2006 yılında Serdar Uygun’un kızı Şeyma Uygun ile yaptı. İkinci evliliğini ise 2014 yılında Azeri sunucu Hoşkedem Hidayetkızı ile yaparken bu evlilikten iki oğlu bulunuyor. Şarkıcı şu an eşi ile Azerbaycan’da bir televizyon programı sunuyor. Azerbaycan’lı ünlüleri konuk ettiği program izlenme rekorları kırıyor.

Emrah yıllarca inkar etmişti!

Şarkıcı Emrah, DNA testlerine ve mahkeme kararlarına rağmen kabul etmediği oğlu Tayfun’u, 9 yıl sonra kabul etmiş ve beraber tatile çıkıp fotoğraflar vermişti. Şarkıcı daha sonra oğlunu mirastan reddetmişti.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.