Müzikonair OPTİMUM YAŞAM MERKEZİ’NİN TERCİHİ BAHAR ÜNAL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI OLDU‏ | Müzikonair
Reklam PR

OPTİMUM YAŞAM MERKEZİ’NİN TERCİHİ BAHAR ÜNAL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI OLDU‏

İletişim ve gayrimenkul sektörünün deneyimli PR profesyoneli Gürsu Bahar Ünal tarafından kurulan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı büyümeye devam ediyor.

Eylül 2014’de Hakan Akyıldız Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda, Burak Rahvalı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı’nda ve Alperen Öncel ile Enes Demiröz Yönetim Kurulu Üyeliği’nde kurulan Optimum Yaşam Merkezi İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi’nin tercihi Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu.

Optimum Yaşam Merkezi İnş. Ve Tic. A.Ş. tarafından Anadolu yakasının yükselen değeri Sancaktepe’de hayata geçirilecek olan Optimal Life projesinin iletişim faaliyetlerini 1 Şubat 2015 tarihi itibari ile Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı üstlenecek.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, Optimal Life markasına lider iletişimi, itibar yönetimi, sponsorluk yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetleri ve medya ilişkileri konularında hizmet verecek.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı müşteri portföyünde, Emlak Konut GYO, ERA Türkiye Gayrimenkul Danışmanlığı, İstanbul Tüccarlar Kulübü Derneği, Orgin Agro, All events fuarcılık, e-Hamal, Genç Turizmciler Derneği, Güral Premier otelleri ve Barış Kurbal Bespoke Tailoring gibi markalar bulunuyor.

author avatar
MüzikOnair
Müzik Onair Genel Editörü // e-mail : info@muzikonair.com onair352013
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)