MüzikMüzik Haber

Orhan Gencebay: Ben Bir Müzik Adamıyım

Orhan Gencebay, Ankara'da Sincan Belediyesi'nin Müzik Akademisi açılışına katılarak konuşma yaptı. 

Orhan Gencebay, Ankara’da Sincan Belediyesi’nin Müzik Akademisi açılışına katılarak konuşma yaptı. Gencebay’a açılış sırasında sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

Kendisine gösterilen ilgiye karşılık duygulandığını ifade eden sanatçı, “Böyle bir ortamı ilk defa yaşıyorum. Geçtiğimiz günlerde de bir müzik okulu kuruluşu vardı; orada da duygulanmıştım. Şu anda da aynı duygulardayım ve buna şiddetle de ihtiyacımız var. Sizlerin de buna ön ayak olmanız lazım. Müzisyen canlarımın ve dostlarımın hissetmesi ve daha iyi olmak adına yaptıkları her hareket beni son derece mutlu eder. Çünkü ben bir müzik adamıyım” dedi.

Sanatçıların yaşadığı zorlukları Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşeceğini belirten şarkıcı, “Masaya oturacağız ilerleyen zamanlarda camia ile ilgili. Oturağız, kararlar alacağız. Bir senaryo olacak; kurtuluş ve daha iyi olması için. O senaryoyu cumhurbaşkanımıza götüreceğiz. Gerçi kendisi zaten bu konulara vakıf. Ben de onun başının etini çok yedim ve anlattım ona. Çok ilgilidir. Fahrettin Altun’a ve Fuat Oktay’a herkese söyledik yakında geleceğiz diye. Biz henüz hazırlanamadık” cümlelerini kurdu.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.