Orhan Gencebay: ''Siyaset Halka Hizmettir, Yapana Helal Olsun -
GündemSosyal

Orhan Gencebay: ”Siyaset Halka Hizmettir, Yapana Helal Olsun

Eşi Sevim Emre ile önceki akşam Tarabya’da görüntülenen Orhan Gencebay yeni şarkısı için klip hazırlığında olduğunun müjdesini verdi. Basın mensupları ile sohbet eden sanatçı, 'Siyasete girmeyi düşünür müsünüz' sorusunu yanıtladı.

Eşi Sevim Emre ile önceki akşam Tarabya’da görüntülenen Orhan Gencebay yeni şarkısı için klip hazırlığında olduğunun müjdesini verdi. Basın mensupları ile sohbet eden sanatçı, ‘Siyasete girmeyi düşünür müsünüz’ sorusunu yanıtladı.

Geçtiğimiz akşam bir restoran çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Orhan Gencebay, “Bu hafta yeni şarkıma klip çekeceğiz ve 10-15 gün içinde yayınlayacağız. Şarkımı çok sevdim çünkü ülkemizin birlik ve beraberliğini anlatıyor.” açıklamasını yaptı.

”Size milletvekilliği adaylığı teklifi gelirse kabul eder misiniz?” sorusunu yanıtlayan Gencebay, ”Bunlar normal şeyler. İnşallah seçim iyi ve hayırlı olur. Umarım hep birlikte aynı duyguda birleşiriz. Bana milletvekilliği teklifi gelmedi. Siyasete girmeyi düşünmüyorum. Siyaset halka hizmet demektir. Yapana helal olsun” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)