Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Orhan Helvacıoğlu ‘Ne Güzel Rüyaymış’ İle Dikkatleri Üzerine Çekiyor

Genç Popçu Orhan Helvacıoğlu “Baş Selamı” ve “Sebebim Olsun” isimli 2 klip çalışmasından sonra  5 şarkıdan oluşan maxi single projesinde yer alan “Ne Güzel Rüyaymış” isimli şarkısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Şarkının sözleri Şebnem Sungur’a bestesi ise Şebnem ve Gökhan Tepe imzası taşıyor. Düzenlemede ise başarılı aranjör Erhan Bayrak’ı görüyoruz.

dinlemek için tıklayın

Müzik çalışmalarının yanı sıra son 1 yıldır oyunculuk derslerine ağırlık veren Orhan Helvacıoğlu ; dizi ve sinema dünyasına önemli oyuncular yetiştiren Süeda Çil Studio’dan özel dersler alarak pandemi dönemini en verimli şekilde geçirdiğini belirterek ;  dizi ve sinema dünyasına da yeşil ışık yaktı.

 

Aynı zamanda birçok ünlü popçuya dans dersleri veren Zafer Tunç’dan  dans derslerine devam eden Orhan Helvacıoğlu, “Bundan sonraki kliplerimde; gerek oyunculuğumla gerekse danslarımla sevenlerime özel sürprizlerim olacak” dedi.

5 Şarkıdan oluşan  maxi single çalışmasını DMC etiketi ile tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.