GündemSosyal

Oryantal Didem Kınalı: Sarhoşların Arasında Nezarethaneye Düştüm!

Oryantal Didem Kınalı Cihangir'de kameralara yakalandı. Dansı bıraktıktan sonra kariyerine şarkıcı olarak devam etmek isteyen Kınalı, şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Oryantal Didem Kınalı Cihangir’de kameralara yakalandı. Dansı bıraktıktan sonra kariyerine şarkıcı olarak devam etmek isteyen Kınalı, şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Dansı bıraktıktan sonra şarkıcılığa adım atan Didem Kınalı, önceki gün Cihangir’de objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kınalı, “Yıldız Tilbe’den çok güzel bir şarkı aldım, onu çıkaracağım. Klibi çektik, hepsi hazır. Yavaş yavaş sahnelere de çıkıyorum ve kendimi kanıtlamaya çalışıyorum. Bu mesleği yapmamı istemeyen çok insan var. Hakarette bulunanlar ve kıranlar var.” dedi.

AĞIR SÖZLER SÖYLEYENLER VAR

Dansı bıraktığını belirten ünlü isim, “Sözlerini geri alamayacak kadar ağır sözler söyleyenler var ancak ben yapacağım, geliyorum yavaş yavaş. Dansı da bıraktım, özel gecelere gidiyorum sadece.” ifadelerini kullandı.

SARHOŞLARIN ARASINDA NEZARETHANEYE DÜŞTÜM!

Geçtiğimiz günlerde kiracısıyla bir sorun yaşadığını anlatan ve nezarethanede kaldığını dile getiren ünlü isim, “Bir gün işten çıktım, trafik çevirmesine denk geldim. Polisler çevirince ilk başta şaka yapıyorlar, tanıyorlar beni sandım.”
Hakkımda arama kararı olduğunu söylediler. Epey bekledik, beni aldılar. Sarhoşların arasında nezarethaneye düştüm” dedi.

TAHLİYE KARARI ÇIKTI

Kınalı, “Bu durum sorunlu olan kiracımla alakalı bir olay, benden şikayetçi olmuş. Savcı ifademi okumadan bana arama kararı çıkartmış. Yaklaşık altı saat bekledim. Daha sonra imza atıp çıktım. Ne için arandığımı bile bilmiyordum. Bugün tahliye kararı verildi. Kiracım da 15 gün içinde çıkmak zorunda” ifadelerini kullandı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.