Ana Sayfa » Müzik » Otel İçi Canlı Müzik Organizasyonlarına Tepkiler Büyüyor

Otel İçi Canlı Müzik Organizasyonlarına Tepkiler Büyüyor

oduller-reklam-banner

Otel içi canlı müzik organizasyonlarına tepkiler büyüyor. Yeni normalleşme ile birlikte otellerde ve restoranlarda belirli önlemler alınarak organizasyonlar yapılmaya başlandı. Diğer işletmelerde yasak devam ederken otelde canlı müzik organizasyonunun yapılmasının ayrımcılık olduğunu belirten Çapa, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a çağrı yaptı.

İzzet Çapa şu sözleri kullandı:

”İstanbul’un göbeğinde çok ünlü bir otelimizde canlı müziklerin yarın itibariyle başlayacağını okudum. Başka bir isimle aradım ve yarına rezarvasyon yapabileceklerini söylediler. Turizm bakanımıza sormak istiyorum. Sayın bakanımız siz bu sektörün çok eski bir yatırıcısınız. Bu işleri çok iyi bilen birisiniz. Nasıl oluyor da otelde korona bulaşmıyor da canlı müzik olabiliyor? Bu işten ekmek yiyen ( Benim yaz süresince hiçbir canlı müzik mekanım yok) bu kadar insan işsiz kalıyor? Otellerde her şey yerli yerinde. Pardon ama bu bir ayrımcılıktır. Bu ikililiktir. Bunun bir vebali vardır. Lütfen konuya el atınız…”

Olaya bir tepki de şarkıcı Berkay’dan geldi. Berkay, ”Otel içi bar ya da her ne var ise yapılan konser ve canlı müzik adı altında tüm organizasyonlarda mikrop ve virüs asla bulaşmıyor.” ifadelerine yer verdi.

Otel İçi Canlı Müzik Organizasyonlarına Tepkiler Büyüyor

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir