“Ozan Çolakoğlu Türkiye için Çok Kıymetli Bir Müzik Adamı” -
RadyoYerel

“Ozan Çolakoğlu Türkiye için Çok Kıymetli Bir Müzik Adamı”

Öykü Özdoğan’ın hazırlayıp sunduğu “20 Dakika”, pop müziğin güçlü seslerinden Göksel’i konuk etti. Göksel, NTV Radyo dinleyicilerine “Tam Da Şu An” isimli yeni şarkısından ve çıkacak albümünden bahsetti.

Uzun bir aradan sonra dijital platformda yayınladığı “Tam Da Şu An” isimli yeni parçasıyla müzikseverlerle buluşan Göksel, “Bu şarkıyı aslında ocak ayında yazdım. Yeni çıkacak albümümün de ilk şarkısı olacak. Single çıkarmaktan çok emin değildim, ama şarkı beni ve ekibimi o kadar heyecanlandırdı ki bir an önce paylaşmak istedik” dedi.
“Ben gittiği yere kadar albümde ısrar edeceğim”

İlk kez dijital platformda şarkı yayınladığını söyleyen şarkıcı, “Ben albümü daha çok seviyorum. Fakat dünya değişiyor. Dijital platformlardan ulaşmak artık çok daha kolay. Ama ben gittiği yere kadar albümde ısrar edeceğim” dedi.

“Ozan Çolakoğlu Türkiye için çok kıymetli bir müzik adamı”

Bu şarkıda Ozan Çolakoğlu’yla birlikte çalıştıklarını söyleyen ünlü şarkıcı “Ozan’la enerjimiz çok tuttu, yaptığımız işler hep farklı oluyor. Türkiye için çok kıymetli bir müzik adamı” dedi.
Göksel, yeni şarkısında etnik enstrümanlar ve ut kullandıklarını söyleyerek parçanın içinde oryantal bir his olduğunu da sözlerine ekledi.
“Tam Da Şu An, Marakeş’te geçirdiğim o kısacık dönemin izlerini taşıyor”
Şarkıcı, “İki sene önce Marakeş’e yaptığım seyahatte çok etkilenmiştim ve oranın ruhuna uygun bir şarkı yazmak istemiştim. Oradaki renkler ve ut sesi beni inanılmaz büyülemişti. ‘Tam Da Şu An’ aslında Marakeş’te geçirdiğim o kısacık dönemin izlerini taşıyor” dedi.

“Bu şarkı bana güç verdi”

Şarkıların ruh halini, ruh halinin de şarkıları etkilediğini söyleyen Göksel, “Şarkı yazarken o an hissettiklerimi yazıyorum. Fakat bir şeyi de kırk kere tekrar edince oluyor. Bu şarkı biraz şikayet ederek başlıyor, sonra daha enerjik bir ruh haline bürünüyor. Benim içimdeki ruh dalgalanması gibi aslında. Bu sene ocak ayında hepimiz oradan oraya savrulduk. Sanki benim içimden neşeyi, umudu bulup çıkarttığım bir dönemdi. Şarkı bana güç verdi ve dinleyen herkese de aynı iyi hissi verdiğini görebiliyorum” dedi.

“Şarkının bende yarattığı bu pembe enerjiyle güzel bir yaz geçireceğimi ümit ediyorum”

Yeni albüm hazırlıklarının tam gaz devam ettiğini belirten ünlü şarkıcı, önümüzdeki kış müzikseverlerin şarkılarını dinleyebileceğinin müjdesini verdi. Göksel, yeni albümde Ozan Çolakoğlu’yla beraber çalışacaklarını ve Mabel Matiz’le ortak yazdığı şarkılardan birinin de mutlaka albümde yer alacağını söyledi.
Ayrıca, bu yaz sık sık konserlerde hayranlarıyla bir araya geleceğini duyuran şarkıcı, “Şarkının bende yarattığı bu pembe enerjiyle güzel bir yaz geçireceğimi ümit ediyorum. Umutluyum, herkes için de umut diliyorum” mesajını verdi.

Kaynak: NTV

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)