Özay Şendir: Altın Kelebek'e Radyo Yaraşır!.. -
RadyoUlusal

Özay Şendir: Altın Kelebek’e Radyo Yaraşır!..

Milliyet yazarı Özay Şendir, bugünkü köşe yazısında Altın Kelebek Ödülleri’ne değindi. Şendir, Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘radyo’ kategorisinin de olması gerektiğini vurgulayarak, ‘YouTube kanalı olanları da ödül kategorisine alan Altın Kelebek’e radyolar yaraşır. Üstelik bu sayede ödüller her zaman olduğundan katbekat fazla konuşulur’ dedi.

Altın Kelebek’e radyo yaraşır

Altın Kelebek Ödülleri dağıtıldı pazar gecesi. Her zamanki gibi yine çok konuşulan bir etkinlik oldu.

Törene dair değil ama gelecek sene ve sonrası için bir notum var. Altın Kelebek, mutlaka ve mutlaka radyoları da almalı ödül kategorisine. 1995’te, şu an Hürriyet ve Milliyet’in bulunduğu binanın bodrum katındaki bir stüdyoda başladı radyo serüvenim.

O zaman adı Radyo Kulüp olan bugünün Radyo D’si vardı o stüdyoda. Üzerinden yıllar geçti, radyo sektörü bugün medyanın önemli ayaklarından birini oluşturuyor. Kendini yenileyen ve geliştiren, YouTube kanalı olanları da ödül kategorisine alan Altın Kelebek’e radyolar yaraşır. Üstelik bu sayede ödüller her zaman olduğundan katbekat fazla konuşulur.

Kaynak: Milliyet | Özay Şendir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)