Köşe YazılarıVitrin

Özcan Beylan Cem Belevi’yi Gerçeklerle Yüzleşmeye Davet Etti

Cem Belevi ve İrem Derici ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Cem Belevi’nin ikinci kez İrem Derici’yi aldattığı iddia edilmişti. Konu hakkında MüzikOnair CEO'su Özcan Beylan, Cem Belevi'ye çağrıda bulundu.

Cem Belevi ve İrem Derici ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Cem Belevi’nin ikinci kez İrem Derici’yi aldattığı iddia edilmişti. İrem Derici, “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sana hayırlı konser dilenmeler” açıklamasıyla olay olurken, Cem Belevi “Onu asla aldatmadım. Ben aldatmayı beceremem. Ben adam gibi seven bir adamım” sözleriyle ünlü şarkıcıyı çılgına çevirmişti.

Derici, Belevi’nin kendisine ihanet ettiğini söyleyerek “Yaz sonuna kalmaz İrem’i şutlarım zaten, şu takvimi bi’ doldurayım şimdi kötü çocuk imajı çizemem” mi olsun ilk konumuz yoksa alevler attığın influencer’lar mı sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya bana fark etmez.” demişti. Konu hakkında MüzikOnair CEO’su Özcan Beylan, Cem Belevi’ye çağrıda bulundu.

Özcan Beylan Cem Belevi’yi gerçeklerle yüzleşmeye davet ederek şu şekilde konuştu: “Cem Belevi, her kuşun eti yenmez. Açtırtma eski defterleri… Kliplerin dönsün diye bir kanalın başındaki kadınla sözde aşk yaşadığını unutmadık hala daha uslanmamışsın. Açarsak eski defterleri sokağa çıkacak yüzün de kalmaz. İrem sert kaya çıktı, gerçek yüzünü ifşa etti. Müzik dışında her şey ile gündemdesin maşallah…”

Cem Belevi’nin bu açıklamalara yanıtı ne olacak merak içindeyiz.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.