Köşe YazılarıÖzel

Özcan Beylan Yazdı: ‘Reynmen’e Dost Tavsiyeleri’

Herkese merhabalar.

MüzikOnair Ödül Töreni ardından yine karşınızdayım. Muhteşem bir geceyle ödüller sahiplerini buldu. Ödül kazananlardan biri de Reynmen’di. Yılın en iyi şarkısı ödülü Ela şarkısıyla Reynmen’e gitti. Tebrik ederim kendisini.

Ancak ödül aldı diye kendisini eleştirmeyeceğimiz anlamına gelmez.

Geçtiğimiz gün MüzikOnair’da da haberini girmiştik görmüşsünüzdür. Yaptığı açıklamada “Müzik şirketi kurduk. Çünkü sağolsunlar piyasadaki güvensiz abilerimiz bizi böyle bir insana dönüştürdü. Çok teşekkür ediyorum artık bir müzik şirketim var. Sadece yakın arkadaşlarım ve bana hizmet eden bir müzik şirketi.” dedi. Bu açıklamasıyla müzik yapımcılarını hedefine alarak resmen Onlara sataştığını gözlemledik. Daha önce MÜYAP Başkanı ve Seyhan Müzik’in sahibi Bülent Seyhan’a da terbiyesizlik boyutunda hakaretlerde bulunmuştu.

Peki şimdi soruyorum…

Eyy Reynmen!..

Hem bu açıklamanla müzik yapımcılarına gitmeyin diyorsun. Kendilerine güvenmediğini belirtiyorsun, hem de kendin müzik yapımcılığı yapıyorsun. Şirket kurdum, kendi arkadaş çevreme hizmet edeceğim, diyorsun.

Kendi ağzınla yapımcı olduğunu belirterek arkadaşlarına patronluk mu yapacaksın, onlar üzerinden para kazanarak sömürecek misin yoksa onları ortak mı edeceksin, hisse mi vereceksin? Bence bu soruyu bir cevapla. Önce ne dediğine bak, sonra akıl ver.

Daha çok para kazanma hırsıyla hareket ettiğin o kadar ortada ki…

Reynmen’in bu açıklamalarından sonra sektörün ileri gelen bazı müzik yapımcılarıyla da konuştum. Onlar da “Bizden ne farkı var, biz de öyle başladık zaten. Kendi çevremize şarkı çıkardık sonra müzik yapımcısı olduk. Şimdi kalkmış müzik yapımcılarına laf ediyor.” diyerek Reynmen’i eleştirdiler.

Reynmen sana Özcan kardeşinden bir tavsiye. Daha çok gençsin. Eline çok güzel bir fırsat geçmiş. Kendini milyonlara sevdirerek bir kitle yakalamışsın. Müzik alanında da başarılı işler yapabilecek kapasiten var. Ama attığın adımlara çok dikkat et. Daha hayatta öğreneceğin çok şey var. Müzik yapımcılarından da ses sanatçılarından da medyadan da faydalan. İlla herkesle dost ol demiyorum ama herkese atar gider yaparak kendi başına Onları da karşına alarak bir yerlere varamazsın. Bir gün söner gidersin, “Vay yandım anam” dersin.

Sevgiler.

Özcan Beylan

MüzikOnair Genel Müdürü

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.