MüzikMüzik HaberÖzel

Özcan Beylan’dan Rafet El Roman’a Ters Köşe Yaptıracak Sözler

| MÜZİK ONAIR ÖZEL HABER |

Daha önce Instagram hesabından kadınlara attığı mesajlarla gündeme gelen ve mesajları ifşa edilen Rafet El Roman, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajla şaşırttı.

Yanında genç bir kadınla görüntülenen Rafet El RomanAyber Çoban benim avukatım. Ticari işlerime bakıyor. Tanıştırmayınca yanlış şeyler yazılıyor. ‘20 yaşında genç sevgilisiyle yakalandı’ diye haberler çıkınca da sosyal medyada insanlar bana demediklerini bırakmıyor. Ne sübyancılığım kalıyor ne sapıklığım.” diye konuştu.

İlgili Haber: Rafet El Roman’ın Takipçisine Yazdığı Mesajlar Ortaya Çıktı

“YEDİĞİN NANELERİ BİLMİYORUZ SANMA”

Bunun üzerine Müzik Onair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan daha önce gündeme getirdiği bir konuya gönderme yaparak ünlü sanatçıya “O iş tam olarak öyle değil! Sen single çıkarmak isteyen ve sana ulaşan genç kızları görüşmek için otele davet edince sübyancı olarak adın çıkıyor! Yediğin naneleri bilmiyoruz sanma! Açıklayım mı detayları ne dersin?” şeklinde seslendi.

Beylan, daha önce ünlü ve 50’li yaşlarda bir erkek sanatçının otellerde genç kadın müzisyenlerle otellerde özel gizli görüşmeler yaptığını gündeme getirmişti. Tüm bu yaşananlar ise Beylan’ın gündeme getirdiği konuyu akıllara getirdi.

Rafet El Roman cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.

İlgili Haber: Genç Müzisyen Kadınlara Çapkınlık Yapan Ünlü Sanatçı Kim?

rafet el roman özcan beylan müzik onair

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.