Müzikonair Özcan Deniz Baba Mı Oluyor? | Müzikonair
GündemSosyal

Özcan Deniz Baba Mı Oluyor?

Özcan Deniz ve 2 yıldır birlikte olduğu İranlı modacı Samar Dadgar, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Samar Dadgar’ın üç aylık hamile olduğu ve kız bebek beklediği iddia edildi.

Özcan Deniz ve 2 yıldır birlikte olduğu İranlı modacı Samar Dadgar, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Samar Dadgar’ın üç aylık hamile olduğu ve kız bebek beklediği iddia edildi. Bu haberi, Özcan Deniz’in Feyza Aktan’dan olan oğlu Kuzey yaydı.

Özcan Deniz , 2 yıldır birlikte olduğu İranlı modacı Samar Dadgar ile 21 Ocak’ta Zekeriyaköy’deki evlerinde sade bir törenle evlenmişti.

Nikah sonrası balayı için Dubai’ye giden çift, kısa bir süre sonra İstanbul’a dönmüştü. Özcan Deniz İstanbul’a gelir gelmez, soluğu eski eşi Feyza Aktan’dan olan oğlu Kuzey’in yanında aldı.

Posta gazetesinde yer alan habere göre; oğluna müjdeli haber veren Özcan Deniz, “Sana kardeş geliyor. Abi olacaksın” dedi.
Kuzey daha sonra babasından duyduklarını, annesine anlattı ve bebek haberini kısa sürede tüm aile öğrendi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)