MüzikMüzik Haber

Özer Arkun’dan Yeni Açıklama: ‘Kazaen Oluşan Durum…’

Rubato grubunun solisti Özer Arkun, sevgilisi Burcu Yılmaz’ı darp ettiği iddialarının ardından açıklama yaptı. Daha önce darp iddialarının gerçeği yansıtmadığını dile getiren Özer Arkun son açıklamasında olayı ‘kazaen oluşan bir durum’ olarak ifade etti. Sosyal medya hesabından bir açıklamaya yayımlayan Arkun, şu satırlara yer verdi:

“Evlilik hazırlığında olan iki sevgili arasında yaşanan bir tartışmanın kamuoyuna farklı yansıtılmasından dolayı çok üzgünüm. Suçlamaları kabul etmemekle beraber adli sürecin sonunda gerçeklerin ortaya çıkacağı günü sabırla bekliyorum. Aramızda geçen tartışma sırasında kazaen oluşan bu durumun, her ne kadar bu topraklarda yaşanılan kadına şiddet olayları ile alakası olmadığını bilsem de bu şekilde yansıması beni çok üzdü. Böylesine hassas bir konunun içerisinde istemeyerek de olsa adımın geçmesinden dolayı çok üzgünüm. En başta rahmetli annem ve tüm annelerden, çocuklarımdan, yol arkadaşlarımdan, Burcu’dan, ailesinden ve bütün kadınlardan özür dilerim.”

İlgili Haber: Rubato’nun Solisti Özer Arkun Hakkında Şiddet Suçlaması

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.