Müzikonair ‘Özer Arkun’la Arkadaşlığımı Bitirdim’ Diyen Sıla’ya ‘Samimiyetsiz’ Yorumları | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

‘Özer Arkun’la Arkadaşlığımı Bitirdim’ Diyen Sıla’ya ‘Samimiyetsiz’ Yorumları

Sıla, eski sevgilisine şiddet uyguladığı öne sürülen Rubato’nun solisti Özer Arkun’u defterden sildi. Tepkisini gösteren ve açıklama yapan Sıla’ya ‘samimiyetsiz’ yorumları beraberinde geldi.

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un evlilik hazırlığındaki sevgilisi B.Y.’yi dövdüğü iddia edildi. B.Y., çektiği bir videoyu savcılığa ileterek şikayetçi oldu. Özer Arkun’un yakın arkadaşı Sıla Gençoğlu bir açıklama yaparak ” Özer Arkun’la profesyonel ve arkadaşlık ilişkimi bitirdim” dedi. Sıla, bir dönem sevgilisi olan Ahmet Kural hakkında şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olmuştu. Ünlü şarkıcı şimdi de müzisyen arkadaşı Özer Arkun’u defterden sildi.

”Şaşkınlık, üzüntü ve öfke içerisindeyim. Özer Arkun’la profesyonel ve arkadaşlık ilişkimi bitirdim” diyen Sıla’nın açıklaması sonrası oklar Sıla’ya döndü. Bazı takipçileri Sıla’nın samimiyetsiz olduğunu öne sürdü. Ahmet Kural’a iftira attığını öne süren sosyal medya kullanıcıları Sıla’nın ayrıca evli bir adamı ayarttığı, Ahmet Kural’a iftira attığı yönünde yorumlarda bulundu.

Sıla & Rubato İle Olan Şarkılarını Kaldırtacak Mı?

Öte yandan profesyonel ve arkadaşlık ilişkisine nokta koyan Sıla, Rubato ile olan müzikal çalışmalarını yayından kaldıracak mı merak konusu oldu. Dijital mecralarda yayımlanan Rubato ve Sıla iş birliğinden oluşan çalışmalar Sıla ve Rubato’ya maddi kazanç kapısı olmaya devam ediyor. Peki Özer Arkun’u tamamen defterden silen Sıla, halen bu mecralardan para kazanmaya devam edecek mi?

Sosyal Medya Arkadaşlıkları Sürüyor

Öte yandan ikilinin Instagram’daki takipleşmeleri sürüyor. ‘Arkadaşlığımı bitirdim’ diyen Sıla Gençoğlu’nun halen Özer Arkun’u takip ettiği de dikkatlerden kaçmadı.

İlgili Haber: Rubato’nun Solisti Özer Arkun Hakkında Şiddet Suçlaması

İşte Sıla’ya gelen bazı yorumlar;

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)