MüzikMüzik HaberVitrin

Özgür Aras’tan Popçuları Buluşturan Yeni Proje: Ece Seçkin, İrem Derici ve Simge Sabırsızlanıyor

Özgür Aras, konuk olduğu programda, İrem Derici, Ece Seçkin ve Simge'nin de içinde bulunduğu kadın popçuların yer alacağı ortak bir proje hazırlığının olduğunu söyledi.

Ünlü İletişim Danışmanı Özgür Aras, NTV’de yayımlanan Ceyda Düvenci ile Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. Kariyer hayatında 30 yılı geride bırakan Özgür Aras, kariyer ve özel hayatına dair merak edilenleri anlattı. Ünlü iletişim danışmanı İrem Derici, Ece Seçkin ve Simge’nin de içinde bulunduğu kadın popçuların yer alacağı ortak bir proje hazırlığının olduğunu söyledi. Aras, heyecanlandıran haberi şöyle verdi;

”Şu an Simge, İrem Derici, Ece Seçkin’in içinde olduğu bir proje konuşuyoruz ama ne zaman hayata geçer onu bilmiyorum. 3 kadın da birbiri ile bir şeyler yapmak için sabırsızlanıyor.”

Mesleğe başlamasının arkasında Zerrin Özer’in olduğunu söyleyen Özgür Aras, sanatçılarla olan ilişkilerinden, iş prensiplerinden ve yeni projelerinden söz etti.

Özgür Aras Kariyerinin 30. Yılını Kutladı

İşte Özgür Aras’ın satır başları;

Çalıştığım sanatçıların özel hayatları beni ilgilendirmez. Ben sadece fikrimi beyan ederim.

Hayatımda Yonca Evcimik’in çok özel bir yeri var. Ben hayatımdaki tüm sırları, tatilleri, eğlenceli hayatı onunla beraber yaşarım. Sanatçı- menajer bir ilişkimiz yok artık bir aileyiz.

Benim işimin en önemli parçası sanatçının kaşından gözünden neye onay verip neye onay vermeyeceğini, neyi sevip neyi sevmeyeceğini anlayabilmem. Seda Sayan ve Gülben Ergen gibi isimlerle yıllardır çalışıyorum artık onların ciğerini biliyorum. İnsanların kapris zannettiği şeyler rutin hayatında olmazsa olmazlarını yapamamaktan kaynaklıdır.

Arkamda güzel bir ekip var. Sürdürülebilir bir ilişki önemli.

Ben birkaç yıl öncesine kadar Çağatay Ulusoy ile çalışmak isterdim. Görüyorum ki artık çok başarılı şeyler yapıyor. Ben bugüne kadar çalışmak istediğim herkesle çalıştım.

Menajer kelimesini kendimde kullanmıyorum. 30 yıla bir ayrıcalık olsun ben ‘iletişim’ yapıyorum.

Yeni nesilden birileri için bir şeyler yapmak istedim, ilk aklıma gelen o. Mesela Hande Ünsal ama olmadı, ben ona faydalı olamadım. O yüzden de yollarımız ayrıldı. İnsanlar kavgadan, gürültüden, kuyu kazmaktan hoşlandıkları için show dünyasında bu hep böyle. Var olmak için hep birilerinin üstüne basmak gerekiyordu geçmişte de. Bu öğretide olmak istemedim ben.

Türkiye’deki en iyi seslerle çalışıyorum. Şu an Simge, İrem Derici, Ece Seçkin’in içinde olduğu bir proje konuşuyoruz ama ne zaman hayata geçer onu bilmiyorum. 3 kadın da birbiri ile bir şeyler yapmak için sabırsızlanıyor.

Türk halkı her zaman ayırt edebiliyor. İtibarı yoksa, şöhretini kaybediyorsa saldırgan oluyor. O kötü enerjiyi insanlar anlıyor. Bu saldırgan iş yapamıyor demek ki diyorlar. İşi olan, üreten insan hep başka şeyler anlatıyor. Üretmeyen insan ona buna sallayıp parmak sallıyor.

programı izlemek için tıklayabilirsiniz

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.