Özlem - Tayyar Öz Çifti İddialarla İlgili Konuştu: Bizi Birileriyle Aynı Kefeye Koymayın -
GündemSosyalVitrin

Özlem – Tayyar Öz Çifti İddialarla İlgili Konuştu: Bizi Birileriyle Aynı Kefeye Koymayın

Engin - Dilan Polat çiftinin ardından gözler bir diğer fenomen çift olan Özlem-Tayyar Öz çifti haklarında çıkan iddialarla ilgili konuştu. Öz çifti,  "Bizi birileriyle aynı kefeye koymayın" dedi.

Engin – Dilan Polat çiftinin ardından gözler bir diğer fenomen çift olan Özlem-Tayyar Öz çifti haklarında çıkan iddialarla ilgili konuştu. Öz çifti,  “Bizi birileriyle aynı kefeye koymayın” dedi.

Tayyar Öz yaptığı açıklamada “Hukuk bölümümüz gerekli doneleri şu an topluyor. Şu ana kadar soyisim değişikliği hariç bütün haberler iftira ve karalama üzerine. Tabii ki bunların da bir hesabı var. Lütfen duyduğunuz hiçbir şeye inanmayın. İnşallah adalet sağlanacak” dedi.

Özlem Öz ise takipçilerinin zaten inanmadığını söylerken eşi ise “Bizi birileriyle aynı kefeye koymayın” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)