Müzikonair Pakistanlı YouTuber Fatih Bulut’u “Fareli Köyün Kavalcısı”na Benzetti | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Pakistanlı YouTuber Fatih Bulut’u “Fareli Köyün Kavalcısı”na Benzetti

Fatih Bulut'un "Çok Sevdim Yalan Oldu" adlı şarkısı iki Pakistanlı YouTuber'ın merceğinde yer aldı.

Fatih Bulut’un 2019 yılında piyasaya sürdüğü “Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı şarkısı Türkiye’de büyük sükse yapmıştı. YouTube’da klibi 256 milyondan fazla kişi tarafından şarkı, bu kez Pakistanlı bir çiftin ağına takıldı.

Afeera ve Tahseen adlı iki Pakistanlı YouTuber, Fatih Bulut’un “Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı şarkısına tepki videosu çekti. Afeera Tahseen Reaction adlı kanalda yayımlanan videoda, ikili şarkı boyunca eğlendi. Özellikle klipte dans eden kişilere odaklanan ikiliden Tahseen, klip için “Şarkıcı Fareli Köyün Kavalcısı gibiydi, herkes onları takip ediyordu. Nereden geçerlerse geçsinler herkes dans ediyor ve eğleniyordu. Şarkıcı şarkıyı güzel söyledi, ikimiz de dans etmek istedik” diye konuştu. Afeera ise klipte Fatih Bulut’un performansı için “Şarkıcı normal davranıyordu, doğaldı, halk kadar zevk alıyordu” ifadelerini kullandı.

Tepki videosunu izlemek için buraya tıklayın

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)