Paris'te Ahmet Kaya Kültürü Merkezi Yakınlarında Saldırı: Bir Sanatçı Hayatını Kaybetti -
MüzikMüzik HaberVitrin

Paris’te Ahmet Kaya Kültürü Merkezi Yakınlarında Saldırı: Bir Sanatçı Hayatını Kaybetti

Fransa'nın Başkenti Paris'te Ahmet Kaya Kültür Merkezi yakınlarında bir silahlı saldırı gerçekleşti. Saldırıda aralarında bir sanatçının da yer aldığı üç kişi hayatını kaybetti. 

Fransa’nın Başkenti Paris’te Ahmet Kaya Kültür Merkezi yakınlarında bir silahlı saldırı gerçekleşti. Saldırıda aralarında bir sanatçının da yer aldığı üç kişi hayatını kaybederken, çok sayıda yaralı olduğu bilgisi de ulaştı. Saldırganın neden bu saldırıyı gerçekleştirdiği bilinmezken rastgele ateş saçtığı söylendi. Saldırının ardından cadde kapatılırken, eylemcilerin olay yerine gelmesi ile polisler ile aralarında çatışma yaşandı. 69 yaşındaki saldırgan daha sonra tutuklandı.

 

Saldırının ardından cadde kapatılırken, eylemciler de polislerle çatıştı. Hayatını kaybeden isimlerden biri de sanatçı Mir Perwer oldu. Perwer, daha önce Ahmet Kaya şarkısı söylediği görüntüleri de YouTube hesabında paylaşmıştı. Şarkıcının birçok kendine ait şarkısı da bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)