Müzikonair Payvon Sanatçısı Sincanlı Erkal’ın Sözleri Tartışma Yarattı: Buraya Doktorlar, Mühendisler Geliyor | Müzikonair
GündemSosyal

Payvon Sanatçısı Sincanlı Erkal’ın Sözleri Tartışma Yarattı: Buraya Doktorlar, Mühendisler Geliyor

İnci Taneleri dizisinin fragmanında 'Gemiler Yaktım' isimli şarkıyı söyleyen pavyon sanatçısı Sincanlı Erkal'ın pavyon hakkında sözleri tartışma yarattı.

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı, ilk bölümüyle bu perşembe izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizi “İnci Taneleri”nin fragmanı viral olmuştu. Fragmanda yer alan ‘Gemiler Yaktım’ şarkısın söyleyen pavyon sanatçısı Sincanlı Erkal’ın yaptığı açıklamalar dikkat çekti.

Ankara’nın geleneksel oyun havalarıyla tanınan Sincanlı Erkal, ”Pavyon kelimesinin kötü bir imajı var ama aslında öyle bir şey yok. Pavyona doktorlar, mühendisler de geliyor” dedi. Sincanlı Erkal’ın bu sözleri sosyal medyada tartışma yarattı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)