Müzikonair Petek Dinçöz’den Radikal Karar! | Müzikonair
GündemSosyal

Petek Dinçöz’den Radikal Karar!

Şarkıcı Petek Dinçöz, 2014 yılında evlendiği eşi Serkan Kodaloğlu ile geçtiğimiz haftalarda boşanmıştı. Dinçöz, boşanma sürecinin ardından yurtdışına yerleştiğini açıkladı.

Şarkıcı Petek Dinçöz, 2014 yılında evlendiği Serkan Kodaloğlu ile geçtiğimiz ay boşanmıştı. Dinçöz, boşanmasının ardından sosyal medya hesabından ilk kez açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı, oğlunun eğitimi için Miami’ye yerleşme kararı aldığını duyurdu.

İşte Petek Dinçöz’ün paylaşımı;

“Herkese Merhabalar, Beni yıllardır yalnız bırakmayan, benimle birlikte büyüyen başta “PDFC” ailem , sonra siz değerli sevenlerim. Öncelikle beni merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim, ben çok iyiyim. Oğlumun yabancı dilini daha hızlı ve iyi geliştirebilmesi için bundan sonra ki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurt dışında devam etmesini istediğim için Miami ‘ye yerleşme kararı aldım. Bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun dışında burası çok güzel, alışmaya çalışıyoruz. Elimden geldiğince de Instagram’da aktif olmaya çalışacağım. Hepinizi çok seviyorum, kocaman sevgiler.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu