MüzikMüzik Haber

Pınar Aylin ve Demet Akalın Arasında Gerginlik! ‘No name Manken…’

Demet Akalın’ın 1997 yılında ‘Albüm çıkarmama engel oldu’ diyerek isim vermeden hedef gösterdiği şarkıcı Pınar Aylin olduğu ortaya çıktı. Kendisine gönderme yapılması üzerine açıklama yapan Pınar Aylin, Demet Akalın’a yanıt verdi. Pınar Aylin açıklamasında, ‘Ben o zamanlar A takımındaydım. No name bir mankenle uğraşacak vaktim yoktu’ ifadelerini kullandı.

Demet Akalın, Youtube’daki ‘Acı Gerçekler’ programında isim vermeden 23 yıl önce önünü kesen İzmirli bir şarkıcıdan bahsetmiş ve şu açıklamalarda bulunmuştu: “Mankenlik yaparken müzik şirketi bana albüm teklif etmişti. İmza atmaya gittim, beklerken dönemin ünlü bir popçusu geldi. Beni görünce ‘Burada ne işin var?’ diye sordu. Ben de ‘Albüm için geldim’ dedim. Suratı bir anda allak bullak oldu. Çıkıp gitti. 10 dakika sonra bir görevli odaya gelip ‘anlaşmanız iptal oldu’ dedi. Gün geldi, devran döndü. Bu kişiyle yıllar sonra uçakta karşılaştım. Havalı bir ‘merhaba’ dedim. Ne oldu, o şimdi piyasada bile yok.” diye konuşmuştu.

‘No Name Bir Mankenle Uğraşacak Vaktim Yoktu’

O şarkıcının Pınar Aylin olduğu ortaya çıkmasının ardından Pınar Aylin Kanal D yayınlanan 2.sayfa programına konuştu. Demet Akalın’a yanıt veren Pınar Aylin açıklamasında, ”Ben nasıl böyle bir şeyin içindeyim şaşkınım. Normal şartlarda böyle bir şeyi ciddiye almayacaktım. Ama basın danışmanım bir açıklama yapmanız lazım deyince kabul ettim. Beni zaten biliyor olmanız lazım. Artık bu sene benim 25.senem. Yıllardır ben bir magazin figürü olmadım. Çünkü sevmedim, işin kolayı gibi geliyor bana. Ben o zamanlar A takımındaydım. No name bir manken ile uğraşacak vaktim yoktu. Ben Demet’i o şirkette gördüğümü hatırlamıyorum. 90’lı yıllarda herkes birbirine yardım ederdi. Ben, İzel, Deniz Seki ve Nalan birbirimize vokallik bile yapardık. Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım. Uçakta Demet Akalın ile karşılaştığımızda kızıma çıkarıp yüzüğünü vermişti şimdi ne oldu? Demet Akalın’a sevgilerimi yolluyorum. Demet’e kitabımı göndereceğim okusun ona iyi gelsin” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu