Pınar Eliçe: Ben Bir Ceylandım ve Her Yer Çakal Doluydu -
MüzikMüzik Haber

Pınar Eliçe: Ben Bir Ceylandım ve Her Yer Çakal Doluydu

Pınar Eliçe, gazino dönemine ilişkin anılarını paylaştı. Eliçe, katıldığı programda Fahrettin Aslan ile tanışma hikayesinden ve gazinoda assolistliğe yükselişinden söz etti.

Pınar Eliçe, gazino dönemine ilişkin anılarını paylaştı. Eliçe, katıldığı programda Fahrettin Aslan ile tanışma hikayesinden ve gazinoda assolistliğe yükselişinden söz etti.

Başarılı şarkıcı, Pınar Eliçe, Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu. Eliçe, programda Gökay Kalaycıoğlu’nun “Nasıl bir çocukluk geçirdin?”, “Müzik kariyerine başladıktan sonra dans etmeye devam ettin mi?”, “18 yaşında assolist olunca çevrenle nasıl mücadele ettin?”, “Aldatıldın mı?”, “Medeni hali ilişkiye uygun olmayan biriyle aşk yaşadın mı?”, “Cilt kanseri teşhisi konulduğunda ne hissettin? ve “Geçmişte yaşadıklarından dolayı ve kanserden sonra mı maneviyata yöneldin?” sorulara da yanıt verdi.

‘Ben Bir Ceylandım’

“Çocukken babaanneme ‘Adımı Maksim Gazinosu’na yazdıracağım’ dedim ve yazdırdım” diyen Pınar Eliçe, ”Benim arkamda çok iyi bir ailem vardı. Ben küçük yaşta bir ceylandım her yer çakal dolu. Ona rağmen gazinolarda yem olmadıysam ailemin arkamda durmasıyla alakalıdır” sözlerini kaydetti. 15-16 yaşlarında ananemle birlikte Fahrettin Aslan’ın kapısına gittik. Bizi kovdu. ‘Sen git biraz daha büyü öyle gel’ dedi. Annemin menajeri vardı Engin Arınmış. Engin abinin kapısını çaldık. ‘Dans edeceğim’ dedim. Beni Ankara’da Harika Avcı’nın kadrosuna gönderdi. Ananemin bileziklerini sattık gittik kostümler aldık. Anneme söyledim beni dövsen de sövsen de bu yola baş koydum. O da kararlı olduğumu görünce yanımda oldu. 10 gün diye gittiğim Ankara’da 2,5 ay tuttular. Bir gün İbrahim Tatlıses geldi oraya beni beğenmiş. Numarasını verdi. Daha sonra beni kadrosuna davet etti.”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)