GündemSosyal

Pınar Eliçe: Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’u Parmağında Oynatıyor!

Demet Özdemir boşandığı eşi Oğuzhan Koç'un evinden çıkarken görüntülenince gündem olmuştu. Evliliği kısa süren Özdemir ve Oğuzhan Koç hakkında Pınar Eliçe'den yeni bir iddia geldi.

Demet Özdemir boşandığı eşi Oğuzhan Koç’un evinden çıkarken görüntülenince gündem olmuştu. Evliliği kısa süren Özdemir ve Oğuzhan Koç hakkında Pınar Eliçe’den yeni bir iddia geldi.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, kısa süren evliliklerini anlaşmalı olarak bitirmeye karar vermişti. İkili tek celsede boşandı ancak Özdemir’in, eski kocasının evinden çıkarken görüntülenmesi akıllarda soru işareti bıraktı.

“Birkaç eşyam kalmıştı onları aldım. Benim özelim paylaşamam” diyen Özdemir ve Koç hakkında Söylemezsem Olmaz’da yeni iddialar yer aldı. Yorumculardan Pınar Eliçe “Oğuzhan’a çok yakın biriyle konuştum. Bu eve gitmesine Oğuzhan da çok şaşkın. Oğuzhan’ın da zaafı var ama Demet Oğuzhan ile çok güzel oynuyor, böyle parmağında oynatıyor. Çocuğun haberi yok gazetecilerden çok şaşkın. Sonrasında bunlar Demet’in senaryoları.” dedi.

Eliçe konuşmasının devamında ise “Aralarında konuşulacak bir konu yok ki. Şaşkınlık içerisindeymiş. Demet bu oyunu konuşulmayı sevdi” yorumunda bulundu.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.