Pınar Eliçe, Kendisinden Saklanan Bir Gerçeği Öğrenerek Canlı Yayını Terk Etti -
MüzikMüzik Haber

Pınar Eliçe, Kendisinden Saklanan Bir Gerçeği Öğrenerek Canlı Yayını Terk Etti

Pınar Eliçe, yorumculuk yaptığı 'Al Sana Haber' programında kendisinden saklanan bir gerçeği öğrenmesi üzerine canlı yayın stüdyosunu terk etti. 

Pınar Eliçe, yorumculuk yaptığı ‘Al Sana Haber’ programında kendisinden saklanan bir gerçeği öğrenmesi üzerine canlı yayın stüdyosunu terk etti.

Eliçe, canlı yayında assolistlerden bazılarını erkeğin gücüne ihtiyaç duydukları gerekçesiyle eleştiriyordu. O sırada Sisi lakaplı Seyhan Soylu yayına bağlanarak Eliçe’ye bir konuda itirafta bulundu. Pınar Eliçe’nin nişanlısı Vedat Çöloğlu’nun yıllar önce kendisinin Maksim’de sahneye çıkabilmesi için gizli bir şekilde gazionuyu kiraladığı ortaya çıktı.

Maksim’in sahibi olan Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan da işin aslının bu olduğunu onayladı. Bu gerçek karşısında şoka uğrayan şarkıcı, gözyaşları eşliğinde canlı yayını terk etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)