Müzikonair Pinhani’nin Solisti Sinan Kaynakçı: “Açıkhava Konserleri Metrobüsten Daha Az Tehlikeli” | Müzikonair
EtkinliklerKonserMüzikMüzik Haber

Pinhani’nin Solisti Sinan Kaynakçı: “Açıkhava Konserleri Metrobüsten Daha Az Tehlikeli”

Koronavirüs sebebiyle pek çok konser iptal edildi ve sonrasında “yeni normal” sürecinde de konserler eskisi kadar canlı yapılmadı.

Pek çok müzisyen maçların iptal edilmemesi, Ayasofya buluşması gibi olaylarda çok sayıda insanın bir araya gelmesini ancak aynı kalabalığın konserlerde görülememesi durumundan yakınıyor. Konuyla ilgili fikirlerini paylaşan Pinhani grubunun solisti Sinan Kaynakçı, Posta gazetesinden Oya Çınar’a verdiği röportajda şöyle konuştu:

“Duygu yoğunluğundan ziyade insanların iki yüzlülüğüyle ilgili olumsuz duygularla dolup taşıyorum. İnsanlar 200 kişi kapalı bir uçağa binip, 10 saat uçup, Amerika’ya gidebiliyor. Ama 200-300 kişi dev gibi bir amfi tiyatroda konser seyredecek diye herkes iptal olsun istiyor. Bari açık hava konserlerinin metrobüsten daha az tehlikeli olduğunu kabul etsinler. Bu arada kararları yöneticiler veriyor olsa da esas baskıyı halk yapıyor. Benim esas üzüldüğüm konu da bu. Müzisyenler hiç bu kadar yalnız hissetmemiştir eminim.”

Röportajın tamamını okumak için buraya tıklayın.

İlgili Haber: Müzik Sektörü Koronavirüste İkinci Dalgaya Hazır Mı?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)