Piyanist 3 Albümünün Habercisi 'Bu Aşk Yerde Kalmaz' 10 Mart'ta! -
MüzikMüzik Haber

Piyanist 3 Albümünün Habercisi ‘Bu Aşk Yerde Kalmaz’ 10 Mart’ta!

Sinan Akçıl, Hakan Altun ve Bengü ile düet yaptığı 'Bu Aşk Yerde Kalmaz' isimli şarkıyı 10 Mart Cuma günü müzikseverlerle buluşacak.

Sinan Akçıl, Hakan Altun ve Bengü ile düet yaptığı ‘Bu Aşk Yerde Kalmaz’ isimli şarkıyı 10 Mart Cuma günü müzikseverlerle buluşacak. Sinan Akçıl’In Piyanist 3 albümünün habercisi olan şarkı, 10 Mart’ta, albüm ise 17 Nisan’da yayınlanacak.

Haberi sosyal medya hesabından paylaşan Sinan Akçıl şunu yazdı;

”Çok anlattık..geliyor dedik..ama önce acıları yaşadık..Yaraları sarmaya başlarken,Müziğe dönme zamanı..Yeni şarkı sözlerim ve müziklerim hepimize iyi gelsin dilerim… Piyanist 3’ün ilk ayak sesi BU AŞK YERDE KALMAZ..10 Mart cuma..Full albüm 17 NİSAN.. bütün bu gelişlerin bütün bu gidişlerin arasında emin oldugum tek bir şey var ki en umursamaz anlarda bile sen düştü zannetsende kalkar ayağa elbet ve şunu ASLA unutma ki Bu Aşk Yerde Kalmaz… ”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)