Ana Sayfa » Etkinlikler » Pop Müziğin Prensi Vadi Açıkhava’da!

Pop Müziğin Prensi Vadi Açıkhava’da!

oduller-reklam-banner

Bu yazın başında açılan ve kısa sürede ünlü yıldızların gözde konser mekanı haline gelen, İstanbul’un en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, orman kıyısındaki muhteşem atmosferiyle birbirinden ünlü sanatçıları U.S POLO ASSN. açıkhava konserleriyle hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

1 Aralık 2014’te çıkardığı ‘Benim Ol’ single çalışması ile patlayan genç yıldız Edis 5 yıl içinde Türk pop müziğinin prensi haline geldi. Art arda çıkardığı single şarkıların ardından 2018’de yayınladığı ‘An’ albümüyle yerini iyice sağlamlaştırdı. Milyonlarca hayranını peşinden sürükleyen Edis 6 Eylül’de Vadi Açıkhava sahnesini adeta ateşe verecek. Muhteşem sahne şovları, kıvrak dansları, özel repertuarı ve bitmek bilmeyen enerjisi ile konuklara unutulmaz bir gece yaşatacak.

İstanbul’un unutulmaz konser mekanları Rumelihisarı, Kuruçeşme Arena gibi kendine has bir ruhu olan Vadi Açıkhava, uzun yıllar boyunca şehrin buluşma noktası olma ve en güzel anılara ev sahipliği yapma hedefiyle inşa edildi. Vadi Açıkhava, hem konforlu dev oturma alanıyla hem de rahat bir görüş ve dinleme imkanı tanıyan açık alanı ile eylül ayı boyunca U.S. Polo Assn. Açıkhava Konserleri’ne ev sahipliği yapacak:

7 Eylül’de Sibel Can sevenleriyle bir araya gelecek.

13 Eylül’de Teoman müzikseverleri coşturacak.

20 Eylül akşamı, Türk pop müziğinin güçlü ve özel seslerinden Ferhat Göçer hayranlarıyla buluşacak.

21 Eylül’de efsanevi grup MFÖ sahnede.

22 Eylül’de Karadeniz Gecesi ile müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuğu ile son dönemde adından söz ettiren Öykü Gürman ve konukları İmera, Merve Yavuz ve Ekin Uzunlar olacak.

Eylül programının kapanışını ise 27 Eylül’de Türk Pop müziğinin güçlü ve sevilen sesi Funda Arar yapacak.

Saat 21:00’da başlayacak konserlerin biletlerine www.biletix.com veya biletix satış noktalarındanulaşılabilir. Türkiye’nin en ünlü isimlerinin etkinlikleri, hem toplu taşımayla hem de geniş otoparkı sayesinde özel araçlarıyla gelecek İstanbulluları bekliyor.

 Adres: Vadi Açıkhava – Vadistanbul, Ayazağa Mahallesi. Cendere Caddesi. Sarıyer/ İstanbul

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir