MüzikMüzik Haber

Pop Müzik Tekrar Demet Akalın İle Yükseliyor

Özellikle bu yıl rapçilerin YouTube ve Spotify’da daha önce yakalayamadıkları yükselişi yakalamasından sonra müzik eleştirmenleri “pop müzik öldü” demeye başlamıştı ancak yeni verilere göre pop müzik tekrar Demet Akalın ile yükselişe geçti.

Demet Akalın’ın Ateş albümünde yer alan Haktan ile birlikte söylediği “Yekten” adlı şarkısı geçtiğimiz hafta müzik dünyasında çok konuşulmaya başlamış ve şarkı, kısa sürede pek çok kişi tarafından beğenilmişti. Akalın, bu şarkıyla Apple Music ve YouTube’ta daha önce diğer pop şarkıcılarının ulaşamadığı noktaya ulaşmayı başardı. Ünlü popçunun şarkısı, dört gün boyunca YouTube trendlerde ilk 5 sıradaki yerini korudu.

İşte Youtube’ta Popüler Olan Şarkıcılar:

Bu yıl ilk beşte daha çok rap şarkıları görmeye alışmıştık ancak Akalın’ın Yekten adlı şarkısının klibi pop müziğin tekrar yükselmesini sağladı. Aynı zamanda “Yekten” şarkısını da içeren “Ateş” adlı albüm ise Apple Music ve iTunes’ta da ilk 10’a girmeyi başardı. Tüm bunlar pop müziğin tekrar Demet Akalın sayesinde yükseldiğini gösterdi.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/bBpms
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.