Müzikonair Popsav’ın Müzik Susmasın Projesi’nde Sona Gelindi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Popsav’ın Müzik Susmasın Projesi’nde Sona Gelindi

Popsav, koronavirüs dolayısıyla maddi destek almaya ihtiyaç duyan müzisyenler için başlattığı projenin sonuna geldiklerini duyurdu.

Koronavirüs kısıtlamaları sebebiyle maddi zorluk yaşayan müzisyenlere destek olmak amacıyla Popsav (Popüler Müzik Sanatı Vakfı), “Müzik Susmasın Projesi”ni başlatmıştı.

Müzisyenlere 3 ay boyunca bin liralık maddi destek vermeyi hedefleyen projeye 35 bin 901 kişi başvuruda bulundu. Başvuruların hepsi incelemeye alındı ve 30 bin 744 başvuru sahibi maddi destekten faydalanmaya hak kazandı.

Son aşamaya gelinen proje ile ilgili POPSAV, yeni bir duyuru yaptı. Vakfın resmi Instagram adresinden paylaşılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Bu projenin son aşamasına gelmiş bulunuyoruz. Ocak ayından itibaren 3 ay boyunca her ay net 1000 TL, toplamda 3000 TL destek alacak dostlarımız 11 Ocak 2021 tarihinden itibaren www.muziksusmasin.com sayfasından T.C. kimlik numaraları ile sonuç bilgisine erişebileceklerdir. Dayanışma ve müzik dolu günlere.”

author avatar
haberalani
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)