RadyoUlusal

RadioBir Güçlü Kadrosuyla Yayın Hayatına Devam Ediyor

RadıoBir, güçlü kadrosuyla yayın hayatına devam ediyor. Farklı ve zengin içerikteki programlarla radyo yayıncılığına yeni bir soluk getiren RadıoBir, 3 Ekim’de yeni yayın dönemine girdi.

“Aynı Frekanstayız” sloganıyla 4 Ocak 2021 ‘de dinleyicisine merhaba diyen RadıoBir kültür-sanat, sağlık, hukuk, astroloji, ekonomi ve haber, bilgi, eğitim, %70 Türkçe – %30 Yabancı müzik yayınlarıyla dinleyiciye geniş bir içerik sunuyor.

Deneyimli radyo programcısı Elif Sevil Orhanlı’nın yönetimindeki RadıoBir’de; kültür-sanat dünyasının nabzını tutan Özkan Binol ve Hakan Dikmen, canlı müzik performansıyla başarılı müzisyen yorumcu Cenk Tevet, sanat dünyasından haberler ve stüdyo konuklarıyla oyuncu Doğanay Cireli, spor dünyasından haberlerle Anıl Kartal, hukuk alanındaki son gelişmelerle Av. Çağla Gül Bulut, Beslenme Uzmanı Didem Kanca Üstay, gastronomi dünyasından konuklarıyla Vasfi Pakman, sağlık köşesiyle Uzm. Dr. Turgut Öztutgan, Akademik Bakış programıyla Michael Kuyucu, iş dünyasından haberlerle Tuğba Camuzoğlu, Her Yönüyle Berk Ercan Mühürdaroğlu, aile ve evlilik danışmanı Recep Aktürk, house müziğin seçkin örnekleriyle gazeteci Ekin Gün, sinema dünyasının iz bırakan yapımlarıyla Dilek Dallıağ, ‘Yorumluyorum’ adlı programlarıyla Uzman Psikolog Esra Tanrıverdi ve Akademisyen Doktor Semra Geçkin Onat, kişisel gelişim alanında merak edilenlerle Esra Abay Özkurt dinleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Sabah ve akşam kuşaklarında yayınlanan haber programlarında dikkat çeken yorumlarıyla siyaset ve basın dünyasının önemli isimleri, gündemin nabzını tutuyor. Usta Gazeteci Avni Özgürel’in sahibi olduğu Birlik Medya, Yeni Birlik Gazetesi ve Analiz Ekonomi Gazetesinin ardından RadıoBir’i geçtiğimiz yıl bünyesine katmıştı. RadıoBir, 102.0 frekansından ve www.radyobir.com.tr web sitesi üzerinden dinlenebilir.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.