Müzikonair ‘Radyo Bitiyor Mu, Evriliyor Mu?’ Söyleşisi Yapıldı | Müzikonair
RadyoUlusal

‘Radyo Bitiyor Mu, Evriliyor Mu?’ Söyleşisi Yapıldı

TRT Akademi Söyleyişileri bu kez İstanbul Ticaret Üniversitesi ev sahipliğinde yapıldı. Söyleşide TRT Genel Müdür Yardımcısı Erkan Durdu ve radyo programcıları öğrencilerle radyonun geleceğini değerlendirdi. “Radyo: Bitiyor mu, evriliyor mu?” başlıklı panele, TRT Genel Müdür Yardımcısı Erkan Durdu’nun yanı sıra Prof. Dr. Celalettin Aktaş, Füsun Alkan, Acar Acartürk, Cem Arslan, Özay Şendir ve Yavuz Seçkin de katıldı.

“Radyo: Bitiyor mu, evriliyor mu?” başlıklı panele katılan TRT Genel Müdür Yardımcısı Erkan Durdu, radyo yayıncılığıyla ilgili merak edilenleri üniversitelilerle paylaştı. Durdu, radyonun etkisini her gün daha da güçlenerek artırdığını söyledi.

Erkan Durdu, TRT’nin genç iletişimcilere verdiği desteği de şu sözlerle anlattı:

“Bayrağı teslim edeceğimiz sizlere, yayıncılık dünyasıyla ilgili birtakım şeyleri vermek bizim ödevimiz, görevimiz. Sadece üniversitelerin işi değil bu. TRT’nin de diğer yayıncı kuruluşların, paydaşlarımızın da misyonu ve görevi.”

Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği panele, radyoculuğun önemli isimleri de katıldı. Radyo programcıları öğrencilerle radyonun geleceğini değerlendirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)