Radyo Boğaziçi Battle Of The DJS Başladı!.. -
RadyoYerel

Radyo Boğaziçi Battle Of The DJS Başladı!..

Radyo Boğaziç tarafından bu sene 10’uncusu düzenlenecek olan Battle of the DJs yarışması başvurulara açıldı. 6 Mayıs’ta radyo boğaziçi Fest kapsamında finali yapılacak olan Battle of the DJs bu sene de amatör DJ’lere kendilerini göstermeleri için bir şans tanıyor! Finali 6 Mayıs’ta gerçekleşecek olan DJ yarışması Boğaziçi Üniversitesi Alternatif Çimleri bir şölen alanına dönüştürecek.

Peki Battle of the DJS nedir, süreç nasıl işler?

Türkiye’nin ilk ve en kaliteli amatör DJ yarışması olan BODJ tamamen radyo boğaziçi üyeleri tarafından organize edilmektedir. Bu sene 22 Nisan’a kadar sürecek başvuru sürecinin ardından Türkiye’nin dört bir yanından yarışmaya katılan amatör DJler seçkin bir jüri ekibi tarafından değerlendirilecek, değerlendirme sonucu finale kalan yarışmacılar 6 Mayıs’ta Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde canlı performanslarını sergileyecekler. Sergileyecekleri performans Türkiye’nin alanında seçkin isimleri olan jüriler tarafından değerlendirilecek ve kazanan ödüllerine kavuşacak. Battle of DJs finali sonrasında sahneye çıkan DJler ile elektronik müzik keyfi devam edecek.

Üstelik bu sene radyo boğaziçi’nin bir sürprizi daha var! radyo boğaziçi Boğaziçi Üniversitesi’nde bir ilk gerçekleştirecek ve yabancı bir DJ’e ev sahipliği yapacak. Ve bu isim, şüphesiz technonun gurularından olan Marc Romboy! Marc Romboy’dan önce de lokal DJler performanslarını sergilemek üzere sahnede olacaklar.

10. Battle of the DJs’in jüri üyeleri;

– Aslı Köse, (DJ & Producer, Songwriter, Unisacademy Trainer)
– Cem Salman, (DJ & Producer, FG 93.7, SAE Institute)
– Evrim Tüfekçioğlu, (DJ, Suma Beach)
– Ferhat Albayrak, (DJ & Producer, Jeton Records, Intec Digital)

Peki ödüller neler?

-Electronica Festival İstanbul’da çalma hakkı
-FG 93.7’de Guest Mix hakkı
-Unisacademy’den finalistlere %30, yarışmanın kazananına %100 burslu 20 saatlik “Intensive Starter” kursu
-Glow, Peyote !f Performance Hall etkinliklerinde çalma hakkı

Sen de bu yarışmada yerini almak istiyorsan başvurmayı unutma!

Etkinlik detayları için:

https://www.facebook.com/events/238431596630671/
bodj@radyobogazici.net
05304617848

Kaynak: Gaia Dergi

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)