Ana Sayfa » Radyo » Radyo Dünyasının Önemli İsimlerinden İsmail Adıyaman, RATEM’den İstifa Etti

Radyo Dünyasının Önemli İsimlerinden İsmail Adıyaman, RATEM’den İstifa Etti

oduller-reklam-banner

Radyo dünyasının önemli isimlerinden İsmail Adıyaman, RATEM’den istifa etti.

Radyo 45lik’in sahibi İsmail Adıyaman, Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM)’den ayrıldığını duyurdu. Bu zamana kadar RATEM’de önemli çalışmalara imza atan Adıyaman; yurt dışındaki işlerinden dolayı kaliteli bir vakit ayıramayacağından ötürü RATEM’den istifa ettiğini belirtti.

Haberi Instagram hesabından duyuran Adıyaman, şu notu düştü:

“Yurt dışındaki işlerimin yoğunluğundan dolayı, Türkiye dışında ikamet etmekteyim. Zamanınım büyük bir kısmının yurt dışında geçmesi sebebiyle yönetim kurulu üyeliğini büyük özverilerle çalışmalar yürüttüğümüz RATEM’e, eskisi kadar katkı sağlayamayacağımdan dolayı yönetim kurulu üyeliğimden istifa etmeye karar verdim.

Aynı zamanda meslek birliğinden ayrılırken üyelere ve yönetim kurulu başkanlarına teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Adıyaman, şu ifadeleri kullandı:

“Birlikte başarılı çalışmalara imza attığımız RATEM Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Şerbetçioğlu ve önceki Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gürsoy başta olmak üzere radyo- televizyon sektörünün gelişmesi ve ilerlemesi için katkıda bulunan tüm RATEM Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum.”

Radyo Dünyasının Önemli İsimlerinden İsmail Adıyaman, RATEM’den İstifa Etti

Reklam
oduller-reklam-banner
haberalani