Ana Sayfa » Radyo » Radyo Gelibolu İle İlgili Flaş Haber! ‘Radyo Programlarını İzinsiz Yayınlıyor…’

Radyo Gelibolu İle İlgili Flaş Haber! ‘Radyo Programlarını İzinsiz Yayınlıyor…’

oduller-reklam-banner

Radyo programcısı Esas Murat, Radyo Gelibolu adıyla Çanakkale ve çevresinde karasal ve dijital yayınlar yapan Radyo Gelibolu’nun paket programlarını kendisinden habersiz ve izin alınmadan yayınlandığını öne sürdü.

Radyo Gelibolu ile bir sözleşmesinin olmadığını belirten radyocu, kendisi gibi birçok radyo programcısının izinsiz bir biçimde paket programlarının Radyo Gelibolu aracılığıyla yayınlandığını açıkladı.

Esas Murat şunları söyledi;

”Bu radyo ile bir anlaşmam veya sözleşmem yok. Biz Türkiye’deki birçok radyoya paket program gönderiyoruz. Bu kişiler bizim paket programlarımızı bir yerlerden alıyor ve yayınlıyor. Çalıştığımız bütün radyolarlar konuştuk ancak kimsenin haberi yok. Sadece benim de değil. Arif Güven, Mustafa Karslıoğlu, Ömer Köroğlu gibi. Diğerlerini tanımıyorum. Bir de isimlerimizi yanlış yazmışlar. Bunları bir şekilde yayınlıyorlar. Yazılan telefon numarasını aradığımda numaranın yanlış olduğunu söylüyorlar. Paket programları bir yerlerden edinip yayınlıyorlar. ”

Radyo Gelibolu İle İlgili Flaş Haber! ‘Radyo Programlarını İzinsiz Yayınlıyor…’ Radyo Gelibolu İle İlgili Flaş Haber! ‘Radyo Programlarını İzinsiz Yayınlıyor…’

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir