Radyo Oskarlarında Büyük Skandal
RadyoUlusal

Radyo Oskarlarında Büyük Skandal

Geçtiğimiz gün sahiplerini bulan 1.Radyo Oskarları Ödül töreni hakkında MüzikOnair’a şikayetler gelmeye devam ediyor.

MüzikOnair köşe yazarı Özcan Beylan’ın http://www.muzikonair.com/trt-ulusalcilari-doldurdu linkinde yer alan yazısından sonra gelen tepkilerden; ödül alanların da almayanların da pek memnun olmadığı gözlemleniyor.

Radyo Oskarları Sınıfta Kaldı

Ödül törenine radyocuları getirtebilmek için organizasyonu düzenleyen Erkut Aktaş tarafından radyocular telefonla aranarak “Törene gel, sana da ödül vereceğim.” şeklinde konuşulduğu, törene katılanların da bir çoğuna ödül verileceği söylenmesine rağmen verilmediği konuşuluyor…

Ayrıca bazı isimler özellikle davet edilmemiş, bir telefon bile açılmamış aday gösterildikleri halde… Hakan Demir, Ömer Erişmen, Metehan Mert Çakır gibi…

Bunun yanı sıra sosyal medyadan birçok ünlü radyocunun (Füsun Tuncer, Mine Ayman, Sema Eryiğit, Ozzy, Kaan Gökman, Nurettin Ediz vs…) ödül töreninde yaşanan haksızlıklara tepkili olduğu, ağır eleştirilerde bulundukları gözlendi.

Bir radyo kanalının call center personelini örgütleyip, facebook’tan sahte hesap açtıkları ve sürekli sahte hesaplardan oy kullanıldığı, bu sayede bu radyonun da ödül aldığı ortaya çıktı. Böylece bir güvensizlik de buradan çıkmış oldu.

Bu ödüllerin amacının ve maksadının ne olduğunu bilmiyor ve bu tarz organizasyonlarda bu şekilde ödüller verilmesinin de sektörde bu tarz etkinliklerin itibarını düşürdüğü için de büyük üzüntü duyuyoruz.

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)